2023-08-23 14:48:55

Telefonimüügi esindaja

Salespeople OÜ
1000 - 4000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Salespeople OÜ  on värbamisagentuur, kes aitab leida ettevõtele õige töötaja. Selle kuulutusega otsime oma heale koostööpartnerile GSM Valve OÜ-le Navirec brändi müügiinimest Soome suunale.

Noor, aktiivne  ja julge müügiinimene, otsime just Sind!

Navirec on  Eesti kapitalil põhinev rahvusvaheline ettevõte, mis pakub innovaatilisi lahendusi logistikateenuste turul alates 2005.Oleme Eestis turuliidrid ning  end tõestanud juba nii, Lätis, Leedus kui ka Poolas. Meie  peamiseks pakutavaks teenuseks on Navirec sõidukite  GPS jälgimisteenus.Me  oleme väga konkurentsivõimelised ja soovime  pakkuda  Navireci ka Soome turul, selleks vajame soome keelt kõnelevat müügiinimest.

Me anname Sulle andmebaasi ja toetame Sind turundustegevustega, Sinu roll on võtta klientidega ühendust ja Navirec pakkumine nendeni viia.

Et kulusid all hoida ning   lisaks tugevale tootearendusele  ja klienditoele ka parimat hinda pakkuda, võtad klientidega ühendust  telefonitsi ja üle veebi.

Müügiinimesele kohaselt pakume  ülempiirita teenimisvõimalust, mida parem tulemus, seda kõrgem palk.

Meeskond on mõnus, tule ja katseta! Suusatame Hispaanias või spordime Eestis, toetame üksteist, me teeme asju koos !

Ootused kandidaadile

Sa oled julge ja aktiivne inimene, oled valmis  ettevõtetega kontakti võtma.

Müük on see, mis Sind käivitab, oled võistlushimuline.

Ettevõttena pakume Sulle väga head toodet/ teenust, mis on väga konkurentsivõimeline ja mida on hea müüa.

Toetame Sind, kui seda vajad, laseme olla loov ja asju erinevalt proovida.

Pakume töökeskkonda, kus on mõnus tööd teha ja palka, mis on Sinu vääriline, ei sea raame.