2023-08-23 14:48:55
Taksojuht
VIP 1

Taksojuht

Vaba Takso
1500 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses taksopargi uuendamisega otsime Taksojuhte.

  • Vaba Takso poolt on täisvarustuses Taksoauto ja tellimused .
  • Võimalus kasutada kõiki kliendivahendus platvorme.
  • Sina sõidad Takso autoga, meie hooldame ja remondime.

Ootused kandidaadile

  • Omad vähemalt 2 aastast juhtimisõigust ja korrektset käitumist liikluses.
  • Tunned Tallinna linna.
  • Suhtled vabalt eesti keeles, kasuks tuleb vene, soome ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Kõige uuemad Skoda Octavia taksoautod.
  • Vali vabalt tööaeg ja teeninda kliente autoga, mis on sinu kasutuses 24 tundi ööpäevas.
  • Teenistus on üle Eesti keskmise.
  • Vaba Takso poolt on täisvarustuses Taksoauto ja tellimused
  • Kõikidel autodel Taksoveo sõidukikaardid ja kindlustused

Lisainfo

Võta meiega ühendust https://vabatakso.ee/kontakteeru/
Lisainfo numbril: 58775999 EST & RUS / 59099779 EST & ENG