AvalehtTeenusedVärbamisabi

Värbamisteenused

CV Keskuse värbamiskonsultantidel on ligipääs Eesti suurimale CVde andmebaasile, külastatavaimale tööportaalile ning enam kui 4000 sobiva kandidaadi leidmise kogemus. Nad on valmis järgmiseks värbamisalaseks väljakutseks.
Küsige lisa:
+372 6997 680
Või edastage kontaktid
Hindamine
Parim lahendus, kui tööpakkumisele kandideerib palju inimesi. Lubage meie värbamisspetsialistidel hinnata kandideerijate sobivust ametikohale.


Eelvalik
Eelvaliku teenus hoiab kokku Teie väärtuslikku aega, kuna saate koheselt tegeleda inimestega, kes on Teie pakutud töökohast huvitatud.Avalik otsing
Avaliku otsingu teenusega teeb meie värbamiskonsultant ära kogu personalijuhi töö: avaldab tööpakkumise, jälgib kandideerimiste kulgu, viib läbi vestlused ning annab kandidaatidele oma professionaalse hinnangu.
Täisteenus
Teenus sobib võtmetöötajate värbamiseks, kus parima võimaliku töötaja mitteleidmine tähendaks suuremat kahju saamata jäänud tulu näol või lisakulu kaasnemist uue värbamise teostamiseks.

 
Personalidirektor
Palmi Lindjärv
ABC Grupp AS
CV Keskus on olnud minu jaoks läbi paljude aastate pikaajaline koostööpartner, nii et kui vajasime endale välist partnerit strateegiliselt olulise inimese leidmiseks, siis ei kõhelnud ma selle ettepanekuga CV Keskuse poole pöördumast. Iga ettevõte ja vajadus on erinev ja seetõttu hindan kõrgelt CV Keskuse värbamismeeskonna personaalset lähenemist ning isiklikku suhtlust. Soe, sõbralik, professionaalne, paindlik ja tulemustele orienteeritud koostöö CV Keskusega on olnud suurepärane.

Meie värbamiskliendid
Lindström OÜ
Maxima Eesti OÜ
Trafotek AS

CV Keskus on asendamatuks partneriks firmadele, kes väärtustavad oma aega ning soovivad investeerida firma arengusse, et leida efektiivsed ning motiveeritud töötajad. Vajadusel on võimalus usaldada see töö meie spetsialistidele- et säästa veelgi väärtuslikku tööaega! Meie värbamiskonsultandid aitavad otsustada, milline töötaja on ettevõttele parim, kust teda leida ja kuidas tööle palgata.