2023-08-23 14:48:55

Pereõde

Osaühing FloMed
Alates 12 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime pühendunud ja professionaalset pereõde liituma meie sõbraliku meeskonnaga. Kui sul on kirg patsientide hooldamise vastu ja soovid panustada tervishoiu valdkonda, siis võid olla just see, keda me otsime.

  • Patsientide vastuvõtt, nõustamine ja hooldamine vastavalt meditsiinilistele juhistele
  • Meditsiiniliste protseduuride teostamine (vereanalüüsid, süstid jne)
  • Meditsiiniliste andmete haldamine elektroonilisel platvormil
  • Koostöö arstiga patsientide raviplaani väljatöötamisel ja jälgimisel

Ootused kandidaadile

  • Õendusalane haridus
  • Hea keele- ja kirjaoskus, eesti keel (vähemalt B2), vene keel
  • Arvutioskus - meditsiiniliste programmide ja andmebaaside kasutusoskus
  • Hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • Vastavus meditsiinilistele eetikanormidele ja praktikale
  • Soovituslik eelnev töökogemus perearsti või ambulatoorses keskkonnas

Ettevõte pakub

Pakume

  • Tööd koosoleva ja toetava meeskonnaga
  • Professionaalset arengut toetavaid koolitusi ja tööalaseid võimalusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt kogemustele ja oskustele
  • Tööaeg graafiku alusel