2023-08-23 14:48:55

Õppejuht

Täna tegutsevad imelises matkapealinnas Aegviidus väike ja armas 3-rühmaline lasteaed Mesitaru 50 lapsega (õppejuht olemas) ning Aegviidu kool, mille 9 klassis õpib kokku 80 taibukat õpilast. Alates 1. juulist 2023 toimetavad kool ja lasteaed ühendasutusena, kus töötab üle 40 töötaja. Õppejuhti otsime 0.5 koormusega kooliosale.

Töö kirjeldus

Õppejuhina on sinu ülesanneteks:

  • õppe- ja kasvatustöö kavandamine ja korraldamine;
  • õpetajate töö korraldamine;kaasaegse õppeprotsessi arendamine;
  • koostöös tugispetsialistidega tuge vajavate õpilaste (sh uussisserändajate) õppejakasvatustöö korraldamine;
  • vajaliku dokumentatsiooni koostamine ja analüüside läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui sul on:

  • vajalik kvalifikatsioon ning juhtimiskompetentsid;
  • teadmised õppetöö ja õppekorraldusega seotud tegevustes;
  • väga hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus;
  • positiivne ellusuhtumine;
  • arengule keskenduv mõtteviis.

Sind ootab võimalus rääkida kaasa, mõjutada ja kujundada tugeva ning kiiresti areneva kogukonna kooli elu ja arengut. Pakume Sulle hulgaliselt arenguvõimalusi, töökohta loodusest ümbritsetud keskkonnas ning motiveerivat töötasu.

Kandideerimiseks palun esita:

  • elulookirjeldus;
  • kvalifikatsiooni tõendavad dokumentide koopiad;
  • vabas vormis avaldus, kus selgitad, miks soovid Aegviidus õppejuhina töötada.

Lisainfo: haridus- ja kultuurijuht Tiina Silem, telefon 53015837, e-post: tiina.silem(at)anija.ee