2023-08-23 14:48:55

Kvaliteedispetsialist

Reimax Electronics OÜ
1900 - 2100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kvaliteedispetsialisti, kelle peamisteks ülesanneteks on kliendi probleemide lahendamine, kvaliteedikontrolli läbiviimine ning tootmisprotsesside parandamine. Kui sul on silmapaistev analüüsivõime, suurepärased suhtlusoskused ja soov panustada ettevõtte pidevasse parendamisse, siis see võib olla sinu jaoks õige töökoht.

Peamised vastutusvaldkonnad ja ülesanded:

  • Kliendi probleemide lahendamine: Sinu ülesandeks on tuvastada kvaliteediga seotud probleemide põhjused ja rakendada efektiivseid parandusmeetmeid nii sisemiste kui väliste klientide jaoks.

  • Kliendisuhtlus: Suhtled aktiivselt klientidega nende kvaliteediga seotud murede ja küsimuste osas ning aitad lahendada tekkinud probleeme, tagades seeläbi sujuva ja usaldusväärse suhte.

  • Kvaliteedikontrolli läbiviimine: Vastutad kvaliteedikontrolli läbiviimise eest tootmises või tarnete vastuvõtmisel, tagades toodete vastavuse kehtestatud standarditele ja klientide ootustele.

  • Andmete analüüs ja aruandlus: Kogud ja analüüsid andmeid, sealhulgas kvaliteedikontrolli tulemusi ja klientide tagasisidet, et tuvastada võimalikke parendusvaldkondi ning koostada vastav aruandlus.

  • Tootmisprotsessi parandamine: Tuvastad tootmisprotsessides nõrkusi ja probleeme, töötad välja ning  rakendad parandusmeetmeid nende kõrvaldamiseks ja efektiivsuse suurendamiseks.

  • Auditeerimine: Viid läbi õigeaegselt ja korrektselt auditeid ning planeerid ja korraldad nende järeltegevused.

  • Koolitamine: Pakud töötajatele koolitust toote kvaliteedi tähtsusest ja parimatest tavadest, tagades nende teadlikkuse ja kaasatuse kvaliteediparandamise protsessidesse.

  • Pidev täiustamine: Tegeled igapäevaselt toote parendamisega, leides ja analüüsides selleks võimalusi ning ellu viies ja jälgides täiustusi süsteemselt.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus kvaliteedispetsialisti või sarnasel ametikohal.
  • Hea analüüsivõime ja probleemilahendusoskus.
  • Suurepärased suhtlusoskused nii suhtlemisel klientide kui ka kolleegidega.
  • Võime töötada iseseisvalt ja meeskonnas.
  • Kohusetunne ja täpsus tööülesannete täitmisel.

Kui tunned, et see ametikoht sobib sulle ja sulle omased oskused ning kvalifikatsioon vastavad nõuetele, siis ootame sind meie meeskonnaga liituma!

  • Stabiilset ja pikaajalist töösuhet - Pakume kindlustunnet ja võimalust pikaajaliseks karjääriks meie ettevõttes.
  • Tööd ühes vahetuses - Saad nautida regulaarset tööaega ühes vahetuses, mis võimaldab sul paremini planeerida oma aega väljaspool tööd.
  • Eneseteostusvõimalusega tööd - Sinu panus ja loovus on teretulnud ning sul on võimalus ennast tööalaselt arendada ja kasvada koos ettevõttega.
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi - Meie meeskond on avatud ja abivalmis ning teeme koostööd, et saavutada ühiseid eesmärke.
  • Lisapuhkusepäevi - Pakume lisapuhkusepäevi, et saaksite nautida rohkem aega oma pere ja huvidega.
  • Haigushüvitist alates esimesest haiguspäevast - Tagame Sinu heaolu ja toetame sind haigestumise korral.
  • Toredaid firmaüritusi - Korraldame regulaarselt firmaüritusi, et luua meeskonnatunnet ja lõõgastuda koos kolleegidega.
  • Elusündmuste toetamine - Oleme Sinu kõrval tähtsate elusündmuste ajal ja toetame sind vajadusel.

Lisainfo

Õismäe ja tehase vahel toimub töötajate transfeer.