2023-08-23 14:48:55

Kokk

Töö kirjeldus

Otsime Peppersacki keskaegsesse restorani kogemustega kokka, kes suudab valmistada kvaliteetset toitu vastavalt menüüle. Peamised ülesanded hõlmavad toiduvalmistamist, köögi puhtuse tagamist ning meeskonnatööd. Nõutud on eelnev kogemus, oskus töötada surve all ja hea arusaam toiduohutusest. Kui sul on kirg kokakunsti vastu ja soovid osa saada meie meeskonnast, ootame Sinu avaldust!

Ootused kandidaadile

  • Kogemus ja oskused: Eelnev töökogemus kokana restoranis või toitlustusettevõttes on vajalik. Ootame kandidaadilt head arusaamist toiduvalmistamise tehnikatest ja põhimõtetest.

  • Töösuutlikkus: Kandidaadilt ootame võimet töötada kiiresti ja tõhusalt ka surve all ning valmidust töötada meeskonnas.

  • Täpsus ja tähelepanelikkus: Oluline on olla kohusetundlik, täpne ja tähelepanelik detailide suhtes, et tagada toitude kvaliteet ja klientide rahulolu.

  • Suhtlemisoskus: Ootame head suhtlemisoskust ja võimet selgelt ja efektiivselt suhelda meeskonnaliikmete ja juhtkonnaga.

  • Toiduohutus: Kandidaadilt eeldatakse teadmisi toiduohutusest ja -hügieenist ning valmidust järgida kehtivaid standardeid ja protseduure.

  • Kirg kokakunsti vastu: Ootame kandidaadilt kirge kokanduse vastu ning soovi pidevalt areneda ja panustada meie restorani menüüsse ja kvaliteeti.

  • Põnevat keskkonda: Peppersacki keskaegne restoran pakub ainulaadset ja ajaloolist keskkonda nii töötajatele kui ka klientidele. Meie atmosfäär on inspireeritud keskaegsest Tallinnast, luues unikaalse kogemuse nii külastajatele kui ka töötajatele.

  • Arenguvõimalusi: Pakume võimalust töötada mitmekülgsete toitude ja retseptidega ning osaleda uute roogade väljatöötamises ja katsetamises. Meie ettevõte toetab töötajate professionaalset arengut ja pidevat õppimist.

  • Meeldivat meeskonda: Oleme kogukondlik ja sõbralik meeskond, kus hindame koostööd, vastastikust austust ja toetust. Pakume meeldivat töökeskkonda, kus igaüks tunneb end teretulnuna ja väärtustatuna.

  • Konkurentsivõimelist tasu: Pakume õiglast ja konkurentsivõimelist tasu vastavalt kogemusele ja oskustele. Lisaks võib ettevõte pakkuda ka muid hüvesid ja boonuseid vastavalt töötaja panusele ja saavutustele.

  • Töökindlust: Peppersacki restoran on tuntud ja stabiilne ettevõte, mis pakub töötajatele pikaajalist ja kindlat töökohta ning stabiilset sissetulekut.

Другие также смотрели