Hetkel tööpakkumisi 12 064 CVs 729 259

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

| |
Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
Linn: Tallinn
Aadress: Uuslinna 10
Telefon: 6215 572
Firma koduleht: http://www.tlmk.ee/
Profiili vaatamised: 23488
Tööpakkuja tutvustus:

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav kutseõppeasutus.

Koolis õpib 2012/2013. õppeaastal ca 750 õpilast 11 erialal. Päevasel ajal õpivad põhihariduse baasil õppijad ning õpilased põhikoolist ja gümnaasiumist. Õhtusel ajal õpivad keskhariduse baasil õppijad. Õppekeeleks on vene ja eesti keel.

2012-2015. aastal renoveeriti Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli, mis on sisustatud kaasaegsete seadmete ja töövahenditega. Koolil on renoveeritud ka teoreetilie õppetöö klassid, spordisaal, aula, infokeskus jm. Kaasaegsed õpperuumid loovad parema õpimotivatsiooni ja hea töise õhkkonna.

Otsime oma meeskonda professionaalseid ja ettevõtlikke kutseõpetajaid, kellel on huvi töötada noortega ning neile edasi anda oma teadmisi ja oskusi.

Viimastel aastatel on meile tööle tulnud kümme noort ja hakkajat erialaspetsialisti, kelle sõnul:
„Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis on kaaseaegsed töötingimused, abivalmis ja sõbralik kollektiiv ning väga head võimalused eneserendamiseks!“

Töötajad toovad tööandja tugevustena välja projektides (k.a rahvusvahelistes) osalemise võimalused, vaheldusrikka töö, pika puhkuse suvel ning stabiilse töö riigiasutuses.

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool viib läbi täiskasvanutele täiend- ja ümberõpet. Korraldame kvaliteetseid koolitusi ettevõtete töötajatele, eraklientidele, Töötukassa klientidele lähtuvalt nende koolitusvajadusest ja tööturu nõudlusest. Täiskasvanute täiendkoolitusi viivad läbi meie professionaalsed kutseõpetajad, kellele pakub selline võimalus vaheldust igapäevatööle ning täiendavat sissetulekut.

Ainukese koolina vabariigis on kool sertifitseeritud keevituse valdkonna koolituse läbiviimise alal ning omab eurokeevitussertifikaatide väljaandmise õigust, lähtudes eeskirjadest DVS 1191 ja DVS 1192. Koolil on vabariigis parimad torutööde õpetamise tingimused.

Oleme kindlad, et Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on arenev ja jätkusuutlik organisatsioon!

Kui Sulle see ettevõte meeldib, siis vajuta Meeldib:


Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist. Värsked tööpakkumised soovitud valdkonnas leiad siit >>