Hetkel tööpakkumisi 7 942
Eesti English Русский CV Market grupp:
 
Avaleht Minu CV Keskus Tööpakkumised Karjäärikeskus Lisavõimalused

D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS

| |
D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS
Linn: Tallinn
Aadress: Toompuiestee 5/Luise 2
Telefon: 6799 450
Faks:
Firma koduleht: http://www.das.ee
Profiili vaatamised: 35276
Tööpakkuja tutvustus:

D.A.S. on Euroopa suurim õigusabikulude kindlustaja- paljude Kindlustusseltside ühendus, mis on asutatud 1928. aastal Saksamaal ning tegutseb 16-s Euroopa riigis. Eestis alustasime tegevust 2006. a. novembris. D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS esindused on Tallinnas (3-l aadressil), Tartus ja Pärnus, vt. http://www.das.ee/ .

D.A.S. hüvitab Kindlustatud isiku õigusabikulud tema õigusi rikkunud, seadust ja/või lepingut mittetäitnud vastaspoole mõjutamiseks, selleks et vastaspool ise kahjujuhtumi eelse olukorra võimaluse korral taastaks või enda tekitatud kahju hüvitaks.

Kindlustame erinevaid õigusabikulusid. Kaitseme era- ja äriklientidest Kindlustatud isikute õigusi Eestis ning samuti viibimise ajal välismaal. Oleme kohustatud andma rahalised vahendid ning võimalused oma õiguslike huvide kaitsmiseks, juhul kui toimunud kahjujuhtum osutub D.A.S.-i Kindlustusjuhtumiks ja on olemas selle juhtumi eduka lahendamise väljavaated. Samuti osutame õigusabi, s.h. juriidilist nõustamist sama Kindlustusjuhtumi lahendamisvõimalustega seoses.

D.A.S. hüvitab klientidele advokaatide, tunnistajate ja ekspertide tasud, riigilõivud, kohtuotsuse järgi väljamõistetud vastaspoole kohtukulu, reisikulu välismaistes kohtutes toimuvatele istungitele ning täitekulu ja tasub vajadusel kliendi eest ka kautsjoni.

Õigusabikulude kindlustusele spetsialiseerunud kindlustusgrupp D.A.S. kuulub ERGO Kindlustusgruppi, mis on Saksamaal üks suuremaid. Kindlustusgrupi ERGO põhiaktsionär on maailma suurim edasikindlustuskontsern Munich Re., mis on asutatud juba 1880. aastal.

Euroopas on D.A.S. grupil enam kui 10 miljonit klienti, keda ettevõte aitab keskmiselt 800 000 kahjujuhtumi lahendamisel aastas.

D.A.S. on tänaseks õigusabikulude kindlustusele spetsialiseerunud kindlustusgrupp, kel on üle 9 000 töötaja, lisaks veel Agendid jt. volitatud esindajad ning Kindlustusvahendajad.

Ettevõtte ajalugu on väga tihedalt seotud kogu “õigusabikulude kindlustuse” ajalooga. See algas enam kui 80 aasta eest, kui 1928. aastal asutati Saksamaal autoomanikke majanduslikes, juriidilistes ja tehnilistes aspektides nõustav ning liiklusõnnetustes esindav ettevõtte. Kindlustustegevuseks loa saanuna võeti 1941. aastal firmanimeks D.A.S. Deutscher Automobil Schutz Allgemeine Rechtsschutz Versicherungs-AG (eesti k. Saksa Auto Kaitse Üldine Õigusabikulude Kindlustuse AS), lühendatuna D.A.S.


Kui Sulle see ettevõte meeldib, siis vajuta Meeldib: