Hetkel tööpakkumisi 11 977 CVs 728 768

D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS

| |
D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS
Linn: Tallinn
Aadress: Toompuiestee 5/Luise 2
Telefon: 6799 450
Firma koduleht: http://www.das.ee
Profiili vaatamised: 48311
Tööpakkuja tutvustus:

D.A.S. on Euroopa suurim õigusabikulude kindlustaja mis on asutatud 1928. aastal Saksamaal ning tegutseb 18-s riigis üle maailma. Eestis alustasime aktiivset tegevust 2008 aastal. D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS esindused on Tallinnas (3-l aadressil), Tartus ja Pärnus.

Õigusabikulude kindlustusele spetsialiseerunud kindlustusgrupp D.A.S. kuulub ERGO Kindlustusgruppi, mis on Saksamaal üks suuremaid. Kindlustusgrupi ERGO põhiaktsionär on maailma suurim edasikindlustuskontsern Munich Re., mis on asutatud juba 1880. aastal.

D.A.S. Õigusabikulude Kindlustus aitab olukordades, kus Sinu või Su perega on käitutud ebaõiglaselt ning sellega kaasnevad rahalised kulutused või saamata jäänud hüvitised. D.A.S. hüvitab õiguse jaluleseadmiseks kuluva raha, seisab Sinu õiguste eest ja annab juhiseid, kuidas tekkinud olukorras käituda. Rohkem infot pakutava kindlustuskaitse kohta leiad meie kodulehelt http://www.das.ee/.

Euroopas on D.A.S. grupil enam kui 12 miljonit klienti, keda ettevõte aitab keskmiselt 1 000 000 kahjujuhtumi lahendamisel aastas.

D.A.S.-ist kui tööandjast loe palun lähemalt siit: http://www.das.ee/job.


Kui Sulle see ettevõte meeldib, siis vajuta Meeldib: