2023-08-23 14:48:55

Häirejuhtimise spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

MEIE
otsime Juhtimiskeskuse meeskonda uut liiget ja tutvustame Sulle turvalisuse valdkonda Eesti suurimas turvaettevõttes. Panustame Sinu õpetamisse, toetamisse ja arengusse. Sinu kõige olulisemateks ülesanneteks on meie klientidele parima võimaliku lahenduse pakkumine, teenindada telefoni teel objektidelt saabuvaid häireid ja teha tihedat koostööd nii meie patrullekipaažide kui ka teiste osakondadega.
SINA
saad ülevaate turvaturul toimuvast ja võimaluse osa saada meie Juhtimiskeskuse põnevast elust. Kui oled positiivselt uudishimulik ja valmis usinalt õppima, saad häirejuhtimise spetsialistina anda ka oma panuse Eesti veelgi turvalisemaks muutmisel. Sinu käsutuses on kaasaegne turvavaldkonna tipptehnika.

Ootused kandidaadile

Kandideeri meie meeskonda, kui mõtled ja tegutsed kiirelt ning suudad töötada ka pingelises olukorras, omad head arvutioskust ning suhtled vabalt eesti ja vene keeles.

Töötasu on alates 1200 EUR kuus, millele lisandub tulemustasu.

Läbi G4S Spordiklubi pakume soodsat sportimisvõimalust Sulle ja Su pereliikmetele.