2023-08-23 14:48:55

Transporttööline

CVKeskus.ee klient
Alates 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Radiaatorite ja muude kaupade vastuvõtt, ladustamine, väljastamine. Töö seotud raskuste tõstmisega.

Приём, хранение и выдача/комплектация стальных панельных радиаторов отопления и других товаров. Работа связана с поднятием тяжестей.

Ootused kandidaadile

• kasuks tuleb laotöö kogemus
• kasuks tuleb B kategeooria juhilubade omamine
• kasuks tuleb vene keele oskus
• valmisolek meeskonnatööks
• lojaalsus ja vastutustunne
• eesti keele oskus
• avatud, hea suhtleja
• hea tervis ja hea füüsiline vorm

• Пригодится опыт работы на складе (как преимущество)
• Пригодятся водительские права категории B, водительские права погрузчика (как преимущество)
• Готовность к командной работе
• лояльность и ответственность
• знание эстонского языка на необходимом для общения уровне
• открытость и хорошая коммуникабельность
• хорошее здоровье и хорошая физическая форма

Ettevõte pakub

• aktiivset ja tegusat noorte inimeste kollektiivi
• kaasaaegseid töötingimusi
• arendavat töökogemust
• sportimissoodustust
• staažist tulenevat talvepuhkust
Lisainfo palga kohta: Bruto 1000.- € kuus. Peale katseaja läbimist lisandub fikseeritud töötasule lisatasu, mida arvestatakse igakuiselt eraldi välja ja mis sõltub ettevõtte tulemustest.
Tööaeg E-R kl. 8-17

Со своей стороны предлагаем
• Активный и энергичный молодой коллектив
• современные условия труда
• Развитие опыта работы
• поддержка занятий спортом
• дополнительные оплачиваемые зимние каникулы исходя из трудового стажа
Заработная плата (брутто): 1000 EUR - после завершения испытательного срока к фиксированной зарплате добавляется бонус, который рассчитывается ежемесячно и зависит от результатов деятельности предприятия
Рабочее время: Полная занятость, в рабочие дни с 8.00-17.00
Время приступления к работе: Как можно быстрее

Lisainfo

Denis Grigorjev
Tel. (+372) 6 799 366 / mob. 56 488 488