2023-08-23 14:48:55

Juhiabi

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pure Cosmetics OÜ on väikeettevõte, kus iga meeskonnaliige on väga tiheldalt seotud ettevõtte kõigi harudega. Otsime särasilmset, aktiivset ning motiveeritud töötajat, kellel on uusi ideid ning suur soov neid teostada! Lisaks ootame huvi iluvaldkonna vastu ning kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas!

Igapäevaste tööülesannete hulka kuulub partnerite ning klientidega suhtlemine, tellimuste esitamine, tellimuste komplekteerimine, sotsiaalmeediakontode haldamine, turunduskampaaniate koostamine ning analüüsimine, potentsiaalsete uute partnerite leidmine ning tooteesitlused (messid, koolitused). Sul on võimalus ennast arendada väga erinevates valdkondades!

NB! Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri!

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt:
* Vähemalt keskharidust
* Väga head suhtlemisoskust
* Väga head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas
* Head inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
* Kogemust sotsiaalmeedia turunduse ning müügitöö valdkonnas
* Soovi ennast teostada
* Täpsust ja kohusetundlikkust
* Suurt huvi iluvaldkonna vastu
* Kasuks tuleb jumestuskoolituse läbimine
* Kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* Toetavat meeskonda
* Stabiilset ning pikaajalist töökohta
* Koolitust
* Huvitavat ning väljakutseid esitavat tööd
* Võimalust töötada iseseisvalt
* Tööaeg 10:00 - 17:00 (orienteeruvalt 150 tundi kuus)