2023-08-23 14:48:55

Sisustuspoe müüja / müügiassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma põhjamaisesse disainipoodi täis- või osakoormusega MÜÜJAT / MÜÜGIASSISTENTI.

Sinu ülesandeks on:
* hoolitseda nii meie poodi külastavate klientide kui ka poe eest
* klienditeenindus ning klientide nõustamine, müügitegevus poes
* kaupa vastu võtta, märgistada ning väljastada
* hallata ja komplekteerida veebipoe tellimusi
* väljapanekuid ning poodi korras hoida
* assisteerida kaupluse juhatajat
* vajadusel organiseerida poes üritusi ja tegeleda turundusega
* olla osa Valhalla Livingu kontseptsioonist ja tiimist tervikuna.

Ootused kandidaadile

Lisaks disaini- ja sisekujundushuvile, ootame Sinult:

* head suhtlemis- ja müügioskust
* naeratavat ja meeldivat olemist
* kohusetunnet ja täpsust
* eesti ja inglise keele oskust, soome ja vene keele oskus tuleb kasuks
* loovat mõtlemist ja algatusvõimet
* veebipoe manageerimise huvi
* kokkupuudet klienditeenindusega
* valmidust töötama graafiku alusel ning nädalavahetustel
* kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus

Pakume toredaid kolleege, ilusat keskkonda, armsaid kliente, kauneid tooteid, tulemuslikku palka. Lisaks õpetame sulle uusi teadmisi veebipoe manageerimise kui ka ettevõtluse vallas. Arenemisvõimalust ettevõttes.

Valhalla Living uus pood asub T1 kaubanduskeskuses, Peterburi tee 2.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ning motivatsioonikiri!