2023-08-23 14:48:55

Transporttööline/autojuht

CVKeskus.ee klient
5.7 - 7.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma toitlustust pakkuvasse meeskonda töökat ja kohusetundlikku transporttöölist. Sinu peamisteks ülesanneteks on kaupade pakkimine, laialivedamine ja vajadusel kohapealne klienditeenindus. Arvestama peab ka jooksvate ülesannete täitmisega. Vajalik väljaõpe toimub kohapeal.

Ootused kandidaadile

Eeldame sinult:
* eesti keele oskust, kasuks tuleb ka inglise ja vene keele oskus
* oskust oma tööd iseseisvalt planeerida
* rõõmsameelset ja julget pealehakkamist
* töökoha puhtuse ja korrashoiu tagamist
* head suhtlemisoskust ja viisaka klienditeenindaja isikuomadusi

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
* täiskohaga tööaega graafiku alusel E-R
* valmisolek tegema tööd aegajalt ka nädalavahetustel
* hoolivat, rahulikku ja tugevat meeskonda seljataga
* meeskondlike koosviibisi väljaspool tööaega
* lõunasööki ja kohvi ettevõtte kulul
* lisakoolituse võimalust
* tunnitasu algab 5 eurost neto (kätte)