2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant Rocca Al Mare H&Mi

CVKeskus.ee klient
Alates 4.8 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Rocca Al Mare H&M-i meeskonda müügikonsultante!

Detailsema info müügikonsultandi töö kohta leiad:

Töökoormus: osaline töökoormus 20 - 35 tundi/nädalas
Alustamise aeg: kokkuleppel

Töö toimub graafiku alusel erinevatel nädalapäevadel ja erinevates vahetustes. Vahetused on 5-8 tunnised vastavalt vajadusele (ei paku esmaspäevast reedeni graafikut kindlates vahetustes).

Ootused kandidaadile

• Vähemalt 18-aastane
• Valdad eesti keelt
• Oled valmis töötama graafiku alusel (ka nädalavahetustel)
• Oled positiivse suhtumisega ja leiad igale olukorrale lahenduse

Eelnev töökogemus ei ole oluline - pakume väljaõpet kaupluses!

Ettevõte pakub

• Tunnipalk alates 4,80 € (bruto)
• Müügieesmärkide täitmisel lisandub palgale boonus
• Personalisoodustus
• UUS! Peale katseaja lõppu (4 kuud) spordikompensatsioon 30 € kuus Sport ID keskkonnas
• Sissejuhatavad koolitused
• Ettevõtte siseselt võimalus areneda uutesse rollidesse.
• Osaline töökoormus - keskmiselt 20, 30 või 35 tundi nädalas.
• 5-8 tunnised tööpäevad vastavalt graafikule

Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus. Ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.