2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja assistent

CVKeskus.ee klient
Alates 900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

• Iseseisev töö raamatupidamistarkvaras 1C
• Igapäevane, pidev raamatupidamistöö
• Aruandlus, pank, töötasu arveldus, kassa
• Töö võlgnikutega
• Arvete väljastamine
Описание работы
• Самостоятельная работа в 1С
• Ежедневная, текущая бухгалтерская работа
• Отчетность, банк, заработная плата, касса
• Работа с дебиторами
* Выставление счетов

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile
• Vähemalt kahe aastane töökogemus taolisel ametil
• Oskus töötada kontori programmidega (1C raamatupidamine, Microsoft Office‚ Excel) kõrgel tasemel
• Eesti ja vene keele vaba valdamine
• Hea maksualase ja kommerts seadusandluse tundmine
• Oskus töötada multitegumtöö tingimustes
• Hea analüüsmisvõime ja stressitaluvus

Требования к кандидату
• Опыт работы на подобной должности не менее 2 лет
• Умение работать с офисными программами (1С бухгалтерия, Microsoft Office‚ Excel) на уровне уверенного пользователя
• Владение русским, эстонским языком на высоком уровне
• Хорошие знания налогового и коммерческого законодательства
• Умение работать в условиях многозадачности
• Аналитические способности и стрессоустойчивость

• Head võimalust realiseerida oma teadmisi ja hindamatut kogemust
• Рroffessionaalset kasvu
• Sõbralikku kollektiivi ja meeldivat töökeskkonda

Фирма предлагает
• Хорошую возможность реализации своих навыков и бесценный опыт
• Профессиональный рост
• Дружный коллектив и благоприятную рабочую атмосферу