2023-08-23 14:48:55

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
13.53 - 20.01 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda töötajaid, kellel on oskused teha:ripplagesid, vaheseinu ja peaaegu kõiki erinevaid ehitustöid ning ehitusobjektide puhastamist. Tööülesannete hulka kuulub ka ehitusobjektidel asuva mööbli ja muu kaitset vajava kinni katmine.

Tööde asukoht on Soomes ja maksame sõltuvalt kogemustest ja oskuste tasemest 13,53 - 20,01 eurot tunnis. Tunnipalk sisaldab 7,7% pühade raha ja 18,5% puhkuseraha. Lisaks maksame maksuvaba reisiraha 1,92-8,20 eur päevas vastavalt kilomeetritele elukohast töökohani.

Ootused kandidaadile

1. Oskus lugeda jooniseid
2. Võime rääkida soome või inglise keeles
3. Ausus ja töökus

Kasuks tuleb: inglise või soome keel, oma auto võimalus.

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt tööriistu ja korterit, kui vaja.

Lisainfo

Võtke meiega kiiresti ühendust!
+358 40 023 1737 (Soome või inglise keeles)
+358 40 489 4899 (vene või inglise keeles)

või oma CV saada info(at)bna-flonel.fi.