2023-08-23 14:48:55

Tehnilise toe konsultant

CVKeskus.ee klient
1500 - 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tehnilise toe spetsialisti, kelle tööülesanneteks on kliendiküsimuste lahendamine, klientide nõustamine kirja ja telefoni teel, tellimuste komplekteerimine, tehniliste lahenduste testimine.

Ootused kandidaadile

Sulle sobib see töö kui:
- oled sõbralik, kohusetundlik ja abivalmis;
- pead oluliseks pidevat protsesside arendamist ja automatiseerimist, oskad näha kitsaskohti ning pakkuda nende vältimiseks lahendusi;
- saad aru, et korrektne ja kvaliteetne suhtlemine klientidega on kogu ettevõtte edu aluseks;
- suudad ja oskad töötada koos meeskonnaga;
- väljakutsete kõrval oled valmis täitma ka rutiinseid ülesandeid.

Ootame sinult, et:
- Omad kesk- või kõrgharidust;
- Oled kiire õppija ja ametisse sisseelaja;
- Suudad end arusaadavalt väljendada eesti, inglise ja vene keeles;
- Oled varem kokku puutunud arvutitehnika ja elektroonikaga;
- Oled valmis võtma vastutust, et leida klientidele operatiivselt sobivaid lahendusi.

Eriti tuleb kasuks varasem kokkupuude autoelektroonika, programmeerimise ja andmebaasidega.

Ettevõte pakub

Pakume sulle
- Huvitavat ja mitmekülgset tööd;
- Võimalust kaasa rääkida, kuidas tööd paremini korraldada;
- Stabiilset töökeskkonda;
- Häid töötingimusi;
- Kodukontori võimalust vastavalt vajadusele;
- Väärilist tasu.