2023-08-23 14:48:55

Autojuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses laienemisega otsime oma meeskonda rahvusvahelise sõidukogemusega veoautojuhti, kes eeldustelt ühtviisi osav nii roolis, remonditöökojas lukksepana kui laoplatsil. Tööpiirkonnaks on Skandinaavia ja Euroopa.

Peamised tööülesanded:
• Transpordi- ja laoteenuse osutamine
• Tööks vajaliku tehnika jooksev hooldus: auto ja laotehnika tehnilise korrasoleku tagamine
• Vajalike veodokumentide täitmine
• Laopindade planeerimine ja materjalide haldamine töö- ja laoplatsil
• Ettevõtte korrektne esindamine

Ootused kandidaadile

• B, C, CE kategooria juhiloa olemasolu
• Autojuhi kutsetunnistust
• Digitahhograafi digikaarti
• Rahvusvahelist sõidukogemust
• Auto tehnilisele hooldusele esitatavate nõuete tundmist ja lukksepa oskust jooksvaks hoolduseks
• Head füüsilist vormi (raskuste tõstmine)
• Pingetaluvust (lähetuses viibimise vajadus u 6 kuud aastast)
• Inglise keele oskust tööks vajalikul suhtlustasemel
• Ausust, korrektsust ja kohusetundlikkust

Kasuks tuleb:
• Võõrkeelte oskus
• Lukksepa kutsetunnistus
• Varasem töökogemus transpordi- või logistikavaldkonnas
• Sportlik eluviis, tehnikahuvi, algatusvõime
• Meeskonnatöö kogemus

Ettevõte pakub

• Stabiilset tööd ja püsivat töölepingut
• Sõbralikku ja motiveeritud meeskonda
• Töötamist kaasaegse tehnikaga
• Huvitavat ja mitmekülgset vahetustega tööd (21/9), rahvusvahelise lähetuse periood umbes 6 kuud aastas
• Konkurentsivõimelist aastapalka
• 2-kuulist talvepuhkust
• Ühisüritusi

Lisainfo

CV (sh foto), vabas vormis varasema töökogemuse kirjelduse ning palgasoovi palume saata aadressile eneke(at)sportsinstallations.com hiljemalt 10.05.2019.

Lisainfo: Eneke Õun, tel 53 986 765.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.