2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant Postimaja H&Mi - 4,80 bruto/tunnitasu

CVKeskus.ee klient
Alates 4.8 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

OTSIME MÜÜGIKONSULTANTE POSTIMAJA H&Mi MEESKONDA

Detailsema info müügikonsultandi töö kohta leiad http://www.hm.com/career

Töökoormus: 25-30 tundi/nädalas
Alustamise aeg: kokkuleppel
Kandideerimise tähtaeg: kliki oma sooviavaldus teele kohe. Kandidaatitega võtame ühendust jooksvalt ja intervjuud toimuvad iganädalaselt.

Ootused kandidaadile

Vähemalt 18-aastane
Eesti keelt valdad ladusalt
Oled valmis töötama graafiku alusel (ka nädalavahetustel)
Oled positiivse suhtumisega ja leiad igale olukorrale on lahendus

Eelnev töökogemus ei ole oluline - pakume väljaõpet kaupluses.

Ettevõte pakub

Tunnipalka alates 4,80 € (bruto)
Müügieesmärkide täitmisel boonust
Personalisoodustust, et saaksid šoppata veelgi vähema eest
Peale katseaja lõppu (4 kuud) spordikompensatsioon 30 € kuus Sport ID keskkonnas
Sissejuhatavad koolitused
Arenemisvõimalused - kaupluse siseselt lisavastutus ja ettevõtte siseselt võimalus areneda uutesse rollidesse.
Osaline töökoormus - keskmiselt 25-30 tundi nädalas.
5-8 tunnised tööpäevad vastavalt graafikule
Tähtajatut lepingut - otsime oma meeskonda pikaajalisi töötajaid

PS! Kui oled juba huvitatud tähtajalisest tööst suve perioodiks anna sellest märku lisaküsimustes.

Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.