2023-08-23 14:48:55

Kaupluse Juhataja Tallinna H&Mi 1600 €/bruto

CVKeskus.ee klient
Alates 1600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Tallinna piirkonda H&M-i kaupluse juhatajat. Pakume Sulle neljakuulist koolitust, ning peale seda vahvat töökohta ühes meie Tallinna kaupluses.

Koormus: Täistööaeg 40 tundi/nädalas
Palk: 1600 €/bruto kuupalk
Leping: Tähtajaline (asendusleping)
Alustamise aeg: Kokkuleppel

Detailsema info Kaupluse Juhataja rolli kohta leiad http://www.hm.com/career

Ootused kandidaadile

• Valdad Eesti ja Inglise keelt oskuslikult (koolituse üks osa inglise keeles)
• Sul on kogemus kaubanduses (soovitavalt riidekaupluses)
• Sul on kogemus inimeste juhtimises (projektijuhtimine tuleb kasuks)

Ettevõte pakub

- Motiveerivat kuupalka
- Müügieesmärkide täitmisel boonust
- Personalisoodustust,et saaksid šoppata veelgi vähema eest
- Sissejuhatavad koolitused
- Arenemisvõimalused
- Täistööaega 40 tundi/nädalas (8 tunnised vahetused)
- Tööaeg graafiku alusel (Erinevad vahetused ja valmisolek kuni kahel nädalavahetusel töötama)

Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.