2023-08-23 14:48:55

Osakonna Juhataja Praktikant - 1250€ bruto

CVKeskus.ee klient
Alates 1250 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Tallinna H&Midesse Osakonna Juhataja Praktikanti

Koormus: Täistööaeg 40 tundi/nädalas
Leping: Tähtajaline 1 aasta, lepingu algus kokkuleppel
Palk: kuupalk 1250 €/bruto ka koolitusperioodil

Otsime Tallinna piirkonda Osakonna Juhataja Praktikanti. Pakume Sulle kolmekuulist koolitust ja peale seda Osakonna Juhataja rolli ühes meie Tallinna H&M-i kaupluses. Leping on tähtajaline üks aasta, kuid Osakonna Juhataja koha vabanemisel pakume seda Sulle ilma konkursita.

Detailsema info Osakonna Juhataja rolli kohta leiad http://www.hm.com/career

Ootused kandidaadile

- Valdad nii Eesti kui Inglise keelt oskuslikult (koolitus on Inglise keelne)
- Sul on töökogemus kaubanduses (soovitavalt moekaupluses)
- Kasuks tuleb kogemus inimeste juhtimises

Ettevõte pakub

- Kuupalk alates 1250€ bruto
- Müügieesmärkide täitmisel boonust
- Personalisoodustust,et saaksid šoppata veelgi vähema eest
- Sissejuhatavad koolitused
- Arenemisvõimalused
- Täistööaega 40 tundi/nädalas (8 tunnised vahetused)
- Tööaeg graafiku alusel (Erinevad vahetused ja valmisolek kuni kahel nädalavahetusel töötama)

Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.