2023-08-23 14:48:55

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
1400 - 1800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Isekallur OÜ on Eesti suurima ja kvaliteetseima maavarade e-poe teenusepakkuja, lisaks tegeleme erinevate veoteenuste pakkumisega. Meie klientuuri kuuluvad nii era- kui ka ärikliendid. Otsime seoses autopargi laiendamise ja töömahtude kasvamisega oma meeskonda uusi liikmeid. Sinu tööülesannete hulka kuuluvad:
  • Veoautode hooldus ja remont
  • Rasketehnika hooldus ja remont
  • Töökoja meistri juhiste järgi tegutsemine
  • Korrektsus ja täpsus Töökoda asub: Punane 40, Tallinn
  • Ootused kandidaadile

  • Ausus ja kohusetundlikus
  • Varasem kogemus veoautode või rasketehnikaga
  • Eesti keele oskus kesktasemel Kasuks tuleb:
  • Oskus iseseisvalt probleeme lahendada
  • Valmidus õppida ja omandada uusi oskusi
  • Ettevõte pakub

    Kui oled meie meeskonda sobiv pakume sulle:
  • Uuendusmeelset töökeskkonda
  • Mitmekesist tööd
  • Kaasaegset masinaparki
  • Professionaalseid tööriideid ja töövahendeid
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Sõbralikku kollektiivi
  • Arenemisvõimalust NB! Sobivate kandidaatidega võtame ühendust kandideerimistähtaja jooksul. Võimalus ka koheselt tööle asuda.