2023-08-23 14:48:55

Kujundaja / disainer-küljendaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime graafilist kujundajat reklaamiagentuuri, mis tegeleb erinevate trükiste trükkimisega.
Peamine tööülesanne on visiitkaartide, flaierite, kleebiste ja muude reklaamtrükiste kujundamine.
Osa tööst on klientide hinnapäringutele vastamine kirja teel, öeldes neile trükiste trükkimise hinnad (tavaliselt meie hinnakirjast) ja tellimuste töösse vastuvõtmine.
Parimate lahenduste pakkumine vastavalt kliendi soovidele.

Ootused kandidaadile

Kogemus Adobe Illustrator, Photoshop, Acrobat pro või CorelDraw programmide töötamisega.
Kasuks tuleb hea arvuti kasutamise oskus.
Ootame väga head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas ja inglise keele oskust.
Töö nõuab head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust, suhtlemist klientidega ja võimekust kiirelt õppida.
Ausus, täpsus ja kohusetundlikus.
Oskus iseseisvalt töötada ja algatusvõime erinevatele olukordadele lahendusi leida.
CV palume saata kindlasti lisaks ka inglise keelsena.

Ettevõte pakub

Tööd rahvusvahelises ettevõttes.
Töö toimub Tallinna kesklinna kontoris.
Töö on täistööajaga esmaspäevast reedeni 8 tundi päevas ja vahemikus kell 9:00-18:00, mille sees on 1 tund lõunat.
Pakume tööks vajalikku väljaõpet kohapeal, mis puudutab trükiteadmisi, mida on vaja arvestada kujunduste koostamisel ja meilidele vastamisel jne.
Netopalk peale katseaega 800 eurot, katseajal 700 eurot.
Kuulutuses välja toodud brutopalga numbrid on arvutatud 500 eurot kuus tulumaksuvaba miinimumi arvesse võttes.