2023-08-23 14:48:55

Kokk/ Повар

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Вы хотите построить свое будущее в Германии? Мы ищем опытных поваров, которые открыты и мотивированы, чтобы расширить свои профессиональные и межкультурные горизонты.

• Заработная плата для поваров от 1.500,00€ нетто.
• 500€ бонус при подписании контракта
• Дешевое проживание в нескольких минутах ходьбы, бесплатная еда и напитки
• Вы работаeтe там, где другие проводят свой отпуск: в одной из красивейших частей Баварии, всего в 20 километрах от Мюнхена (очень хорошее железнодорожное сообщение)
• 5-дневная неделя с 8-часовым рабочим днем, 36 дней отпуска в год
• Требуется знание немецкого или английского

Kas soovite oma tuleviku Saksamaal luua? Otsime kvalifitseeritud kokad, kes on avatud ja motiveeritud laiendama oma professionaalset ja kultuuridevahelist silmapiiri.

• Koka palk 1.500,00€ neto
• 500€ boonus lepingu allkirjastamisel
• Odav majutus jalutuskäigu kaugusel, tasuta söök ja jook
• Te töötate seal, kus teised veedavad oma puhkust: Baieri kõige ilusamates osades, Münchenist vaid 20 kilomeetri kaugusel (väga hea rongiühendus)
• 5-päevane nädal 8-tunnise tööpäevaga, 36 puhkusepäeva aastas
• Nõutud saksa- või inglise keele oskus

Ootused kandidaadile

Мы ищем опытных шеф-поваров, которые открыты и мотивированы, чтобы расширить свои профессиональные и межкультурные горизонты.

Otsime kvalifitseeritud kokad, kes on avatud ja motiveeritud laiendama oma professionaalset ja kultuuridevahelist silmapiiri.