2023-08-23 14:48:55

Osakonna Juhataja Tallinna H&Midesse 1250€ bruto

CVKeskus.ee klient
Alates 1250 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Tallinna H&Midesse Osakonna Juhatajat

Kas oled valmis oma loomingulisust moemaailmas rakendama?
Leia oma koht kiirelt muutuvas töökeskkonnas, kus Sinu hea stiilitunnetus, trenditeadlikkus ja esitlusoskus tekitavad iha moetarbijas ning tagavad ärilise edu. Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
- eelnevat kogemust kaubanduses ja/või erialast haridust.
- räägid Eesti keelt B1/B2 või C1/C2 tasemel
- oled vähemalt 18-aastane
- soovid olla JUHT mitte BOSS, ning oled valmis alati käed külge panema.

Täpsema tutvustuse oskuste ja kohustuste koha leiad career.hm.com

Ettevõte pakub

- Kuupalk alates 1250€ bruto
- Müügieesmärkide täitmisel boonust
- Personalisoodustust et saaksid šoppata veelgi vähema eest
- Sissejuhatavad koolitused
- Arenemisvõimalused - kaupluse siseselt lisavastutus ja ettevõtte siseselt võimalus areneda uutesse rollidesse.
- Täistööaega 40 tundi/nädalas (8 tunnised vahetused)
- Tööaeg graafiku alusel - erinevad vahetused ja valmisolek 1-2 nädalavahetusel vastavalt vajadusele töötama
- Tähtajatut lepingut - otsime oma meeskonda pikaajalisi töötajaid!

Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.