2023-08-23 14:48:55

MÜÜJA - DEKORAATOR Tallinna H&Midesse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

OTSIME TALLINNA H&M-idesse MÜÜJA-DEKORAATORIT.

DEKORAATOR (VISUAL MERCHANDISER)

Kas oled valmis oma loomingulisust moemaailmas rakendama?
Leia oma koht kiirelt muutuvas töökeskkonnas, kus Sinu hea stiilitunnetus, trenditeadlikkus ja esitlusoskus tekitavad iha moetarbijas ning tagavad ärilise edu. Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.

Ootused kandidaadile

Kui Sa oled vähemalt 18-aastane, ambitsioonikas ja positiivse ellusuhtumisega siis siin on Sinu võimalus eriliseks karjääriks!

Täpsema tutvustuse oskuste ja kohustuste koha leiad career.hm.com
Viimane kandideerimispäev: 01.07.2018

Ettevõte pakub

Šoppa veelgi vähema eest (personalisoodustusi)
Koolitus ja arenguvõimalused
Põhjalikku väljaõppet
Täistööaeg 40h/nädalas

NB! Tööleping on tähtajaline (lapsehoolduspuhkuse asendaja)