2023-08-23 14:48:55

Ehituse objektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Teostame ehitustöid (betoonitööd, raudbetoon- ja metallkonstruktsioonide monteerimine) nii Eestis kui Rootsis.
Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda ehituse objektijuhti.

Ehituse objektijuhi peamisteks tööülesanneteks on:
ehitustööde edukas planeerimine ja teostamine vastavalt nõuetele,
ehitustööde koordineerimine ja järelvalve,
eesmärkide tähtajaline täitmine ja aruandluse koostamine.

Samuti on oluline osa tööohutuse tagamisel ehitusplatsil,
meeskonna juhtimisel objektil ja suhtlus nii Tellija, sh objekti koosolekutel osalemine kui ettevõttesiseselt kolleegidega.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:
ehitusalane kõrgharidus,
projektdokumentatsiooni lugemise- ja koostamise oskus,
hea arvuti kasutamise oskus,
hea eesti- ja ingluse keele oskus, suhtlustasandil vene keele oskus,
B-kategooria juhiload.

Lisaks oled:
kohusetundlik, tööde tegemisel iseseisev ja täpne,
valmis viibima välislähetusel Rootsis.

Ettevõte pakub

häid töötingimusi,
vajadusel väljaõpet ehitusplatsil,
pikaajalist töösuhet arenevas ettevõttes,
tööriideid ja tööks vajalikke ohutusvahendeid,
ettevõttepoolset transporti ja majutust.