2023-08-23 14:48:55

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Alates 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses ettevõte laienemisega otsime uue kaasaegse laohoone uusi kolleege. Meie juures Sinust saab meeskonna liige, kes aitab komplekteerida ja peale laadida tellimusi. Töösisust täpsemalt:

• sisse tulevate tellimuste komplekteerimine
• sisse tulevate saatedokumentide ja kauba kontroll
• inventuuride läbi viimine
• muud abitööd laos

Ootused kandidaadile

Sa sobid meie meeskonda, kui:
• oled aktiivse hoiakuga
• sulle meeldib suhelda inimestega
• omad varasem laotöökogemus, oled kohusetundlik ja usaldusväärne
• töö sobib nii naistele kui ka meestele

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume sulle:
• stabiilset tööd sõbralikkus meeskonnas ja väljaõpet
• Vajadusel tasuta transport Lasnamäelt tööle ja koju või autokompensatsioon.
• 5 päevalist töönadalat E-R. Õhtud ja nädalavahetused on vabad
• kaasaegseid töövahendeid
• ühisüritusi
• 13 palka vastavalt töötulemustele
• Sõbralikke kolleege.

Lisainfo

Tööaeg tööpäeviti kl. 8:00 - 17:00
Tööpäev algab Jüri lähedal, aadressil Kõrtsi tee 7 Lehmja küla Rae vald, Harjumaal.