2023-08-23 14:48:55

Otsime floriste Tallinna poodidesse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma töökatesse lillepoodidesse floriste, kellel:
* Peaks olema väga suur huvi lillemaailma ja floristika vastu;
* Klientide viisakas ja kiire teenindus;
* Kimpude ja erinevate seadete enesekindel valmistamine;
* Poe ja lillede korrashoid.

Tööd on veel ja rõõme seal juures kindlasti rohkem, kui muresid!

Ootused kandidaadile

* Eelistame kandidaati kellel on teadmised floristikast - Läbitud koolitus /kool lilleseade alal või vähemalt 1 aastane töökogemus lillepoes;
* Väga suur huvi lillemaailma vastu;
* Hea eestikeele oskus kõnes, vene keele oskus tuleks kasuks;
* Hea pingetaluvus ja valmidus tööl käia pikkade vahetustega.

Ettevõte pakub

* Tänapäevaseid ning häid töövahendeid;
* Lisatasu võimalusi;
* Vastutulelikku vanemklienditeenindajat;
* Ühtehoidvat organisatsiooni;
* Koosviibimisi ja ettevõtte üritusi vähemalt 2 korda aastas;
* Arenemisvõimalusi;
* Toredat töökollektiivi!

Tööd pakume:
Järve Keskuses
Laagri Maksimarketis
Pirita Selveris

Rikets Lilled on inimestele lilledega rõõmu valmistanud juba üle 20 aasta!
Meil on üle Eesti 20 lillepoodi, suur ladu ning ka oma tootmine. Tööjõu voolavus on väike ja seda kindlasti rõõmsate töökaaslaste ning huvitava ja vaheldusrikka töö pärast!