2023-08-23 14:48:55

Disainipoe müügiassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma põhjamaisesse disainisalongi täis- või osakoormusega MÜÜGIASSISTENTI.

Sinu ülesandeks on:
* hoolitseda nii meie salongi külastavate klientide kui ka salongi eest
* klientidele nõu anda, müügitegevus salongis
* kaupa vastu võtta, märgistada ning väljastada
* hallata ja komplekteerida veebipoe ning edasimüüjate tellimusi
* väljapanekuid ning salongi korras hoida
* assisteerida ettevõtte peadisainerit / juhatajat
* vajadusel organiseerida salongis üritusi ja tegeleda turundusega
* olla osa Valhalla Livingu kontseptsioonist ja tiimist tervikuna.

Ootused kandidaadile

Lisaks disaini- ja sisekujundushuvile, ootame Sinult:

* head suhtlemis- ja müügioskust
* naeratavat ja meeldivat olemist
* kohusetunnet ja täpsust
* eesti ja inglise keele oskust, soome keele oskus tuleb kasuks
* loovat mõtlemist ja algatusvõimet
* veebipoe manageerimise huvi
* kokkupuudet turundusvaldkonnaga
* valmidust töötama graafiku alusel ning nädalavahetustel
* kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus

Pakume toredaid kolleege, ilusat keskkonda, armsaid kliente, kauneid tooteid, tulemuslikku palka. Lisaks õpetame sulle uusi teadmisi veebipoe manageerimise kui ka ettevõtluse vallas. Arenemisvõimalust ettevõttes.

Valhalla konteiner-salong asub Telliskivi 62, DEPOO alal, Balti Jaama Turu lõunaväljakul, terassi kõrval.