2023-08-23 14:48:55

Cnc operaator

CVKeskus.ee klient
13 - 16 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

We are looking for CNC Operators with knowledge (Fanuc or Heidenhain) for long-term work relationship for our Customer factory located in Pori, approximately 250 kilometers away from Helsinki.

Otsime CNC-pingi operaatorit (Fanuc /Heidenhain - Helleri ja Okuma pingid) - Pori linnas (250 km Helsingist)
Ettevõte valmistab metallist erinevaid detaile ja tööd tehakse treipingil, tööstuskeskustega.
Töötajal tuleb olla vähemalt üks Fanuc või Heidenhain juhtsüsteemide töötamise oskustest. Kindlasti peab sobiv kandidaat suutma lugeda jooniseid, kontrollima valmistatud tooteid.
Vabasid kohtasid - 4 / vacancies - 4
Kandideerida saab ka kodulehe kaudu:
www.tm1marine.com

Ootused kandidaadile

Job can be yours if:
-you have proper education
-Good communication skills in English, Finish or Russian.
-Knowledge of CNC programs like Fanuc, Heiden-Hein
- You have good motivation and attitude towards working
-The candidate must have European passport or license to work in EU

Töö on teile kui omate:
- ametlikku mitmekülgset CNC - treipingi operaatori töökogemust (Fanuc /Heidenhain/ Mazak) vähemalt 1 aasta
- programmide kirjutamise oskus ei ole vajalik, kuid tuleb kasuks
- jooniste lugemise oskus
- inglise, soome või vene keele oskus suhtlustasemel
- EU - kodakondsus või tööluba Soomes/Eestis töötamiseks

Ettevõte pakub

Company offer:
- Permanent work in stable and respected Company
- Competitive salary depending on the experience
- All the benefits for working in Finnish company eg. paid holidays, health insurance etc.
-In the beginning, we will help in arranging all the necessary matters (for example living space, tax number etc.) for working in Finland. /Aitame vajadusel Soomes töötamiseks vajalike dokumentide registreerimisel ja pakume majutust headel tingimustel.
- Salery / palka 13-16 eur/h bruto
- Possible working time / võimalus teha tööd 12 hours/per day