2023-08-23 14:48:55

Laotöö Soomes!

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Hyvinkääle tublisid laotöötajaid. Pakume tööd nii vilunud spetsialistidele kui uute kogemuste soovijatele.

Peamisteks ülesanneteks on kauba vastuvõtmine, pakendamine, sorteerimine, ladustamine ja komplekteerimine.

Tööle saamisel on heaks eeliseks eelnev kogemus logistika valdkonnas, eriti tõstukitega töötamisel. Olulisim on aga positiivne suhtumine ja soov õppida uusi asju.

Töö tehakse tavaliselt tööpäeviti kell 06.00 kuni 22.00. Teinekord on võimalikud vahetused ka nädalalõppudel.

Kui oled huvitatud logistikakarjäärist Soomes, saada meile oma sooviavaldus, koos töökogemuse ja oskuste kirjeldusega!

Konkurss lõpeb 18. märtsil 2018. Taotlusi vaadatakse läbi jooksvalt, kogu konkursi jooksul ja kohad täidetakse kohe pärast sobivate isikute leidmist.

 Transval Henkilöstöpalvelut Oy on Soome peamine personaliteenuste pakkuja siselogistika valdkonnas. Pakume oma klientidele kvaliteetseid ja mitmekesiseid personaliteenuseid, oma ala parimat oskusteavet ning teeme seda paindlikult. Meil on enam kui 20 aastat värbamiskogemust ja meid tuntakse mitmekülgse ja usaldusväärse tööandjana. Meie klientide ettevõtetes töötab juba tuhandeid omaala spetsialiste, kes täidavad seal mitmesuguseid ülesandeid nii siselogistika, kui tootmise valdkonnas.

Ootused kandidaadile

Korrektsus, täpsus ja positiivne hoiak
Soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Mitmekülgset ja huvitavat tööd meie kliedi juures
Ametlikku sissetulekut vastavalt Soome seadustele
Sõbralikku ja toetavat kollektiivi