2023-08-23 14:48:55

LEAN-assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
 6S standardite väljatöötamine töökeskustes
 töökohtade ülesehituse väljatöötamine ja disainimine
 alade tähistamine ja märgistamine
 siltide jm tarvikute paigaldamine ja montaaž
 tööks vajalike tarvikute tellimine

Ootused kandidaadile

Otsime inimest, kes on:
 avatud meelega ja soovib pidevalt õppida uusi asju
 kokku puutunud LEAN temaatikaga (põhimõtete tundmine, praktiline kogemus)
 nn hands-on: st teeb ise asjad ära
 aktiivne, kõrge sisemise motivatsiooniga ja sooviga teha asju paremini
 võimeline välja töötama lahendusi, kus on arvestatud erinevate osapoolte vajadustega
 hea arvuti kasutamise oskusega (tavakasutaja tasemel)
 võimeline suhtlema inglise keeles (kõnes ja kirjas)
Kandidaadil peaks olema välja tuua mõni varasem õnnestumine või edukas projekt

Ettevõte pakub

Pakume:
 väljaõpet ja koolitusvõimalust
 head eneseteostuse võimalust
 võimalust luua ja rakendada uusi lahendusi
 tuge ja abi ettevõtte kõigilt tasanditelt ja osakondadest
 võimalust teha koostööd RPC Grupi teiste üksustega
 vajadusel transpordivõimalust (kombinatsioon olemasolevate lahendustega)