2023-08-23 14:48:55

Müügi- ja turundusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Viljandis avatakse 2018 suve alguses esinduslik 36 toaga Park Hotel Viljandi koos restorani, kohviku ja seminariruumiga.
Otsime oma meeskonda müügi- ja turundusjuhti, kelle ülesandeks oleks müügi- ja turundustegevuse planeerimine, käivitamine ja läbiviimine:
- kliendisegmentide kaupa müügitegevuse igapäevane teostamine;
- turundusplaani koostamine ja elluviimine;
- müügikanalite koordineerimine ja haldamine;
- kliendisuhete loomine ja hoidmine;
- kliendiürituste korraldamine, messidel osalemine;
- hinnakujundus ja igapäevane haldamine;
- müügitellimuste haldamine.

Ootused kandidaadile

Oluline on eelnev kogemus müügi ja/või turunduse valdkonnas, soovitavalt hotellinduses.
Tähtis on aktiivne ja positiivne meelelaad, hea suhtlemisoskus, võime planeerida ja analüüsida.
Hea eesti ja inglise keele oskus on vajalik.
Avamiseelne periood võib kujuneda küllaltki pingeliseks ja ajakriitiliseks, sellest tingituna võivad tööpäevad venida pikemaks ja töövahendiks võib sattuda ka tolmuimeja, hari ja lapp.

Pakume suurepärast võimalust oma valdkonnas projekti algfaasist saati planeerida ja juhtida.
Saad ennast teostada ja hakkad tööle toetavas ja positiivselt meelestatud kollektiivis.
Motiveerime eesmärkide saavutamist ja loome võimalusi enesetäiendamiseks ja koolitamiseks.