2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIJUHT teraskonstruktsioonide tootmises (Eesti, Tallinn)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime metallialal toimivale Eesti ettevõttele MÜÜGIJUHTI

Ettevõtte põhitoodanguks treppide, käsipuude, piirete, käigusildade ja erinevate disain interjööri elementide tootmine vastavalt kliendi soovile.

Ootused kandidaadile

* MÜÜGIJUHT teraskonstruktsioonide tootmises, asukohaga Tallinn, Eesti:

Tööülesanded:
- Toodete ja projektide omahindade arvutamine
- Hinnapakkumiste ettevalmistamine, töömahtude arvutamine ja kontrollimine
- Tootmisele vajaliku teostusdokumentatsiooni valmistamine arvestades kliendi soove ja tehase võimalusi

Nõudmised kandidaadile:
- Tehniline kutse- või kõrgharidus
- Insenertehniliste programmide kasutamisoskus (Autocad,SolidEdge jne.)
- Jooniste lugemise ja analüüsimise oskus
- Keelteoskus:eesti keel, vene keel,

Kasuks tuleb:
- Eelnev töökogemus metallitöötluse või ehituse valdkonnas
- Nooruslik entusiasm ja soov kasutada oma tehnilist taipu ja loovust
- Analüüsimise oskus ja täpsus
- Hea suhtlemisoskus
- Valmisolek välislähetusteks
- Inglise keel, soome keel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu,
- Toetavat ja sõbralikku meeskonda
- Positsioonile ja tööülesannetele vastavat arenguvõimalust
- Püsivat töösuhet rahvusvahelises ettevõttes

Kindel töökoht usaldusväärses ja arenevas ettevõttes
Palk kokkuleppel

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata sooviavaldus koos CV ja palgasooviga