2023-08-23 14:48:55

Kokk

CVKeskus.ee klient
1100 - 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi kokka.
Ei mingit vahetustes töötamist ega nädalavahetusel rabamist.
Tule naudi tööd viiel päeval nädalas ja puhka nädalavahetusel ja samuti riiklikel pühadel.

Koka ülesanneteks on:
Menüü koostamine
Päevapraadide ja suppide tegemine
Toidu valmistamine
Puhtuse hoidmine
Kauba tellimine ja vastuvõtt

Ootused kandidaadile

Kõige tähtsam on armastus söögitegemise vastu.
Ootame kandidaadilt iseseisvat mõtlemist ning otsustus võimekust.
Eelnevat töökogemust samas valdkonnas vähemalt üks aasta.
Oleksid aus ja hoiad puhtust ning nõuad seda teisteltki.
Põhiteadmised kokanduses peavad olemas olema ja soov areneda on väga tähtis.

Pakume võimalust teha koka tööd viiel päeval nädalas( E - R ) ja pikka puhkust suvekuudel.
Sõbralikku töökollektiivi, stabiilset tööd ja kaasaegseid töötingimusi.
Huvitavat ja loomingulist tööd.
Võimalust kokata ja areneda toredas ettevõttes.
Meeldivat meeskonda.
Eneseteostust ja iseseisvat mõtlemist .
Korraliku põhipalka

Töögraafik E-R 7.00-15.00

Lisainfo

Estonian Business School Student Cafe & Bistro (Lauteri 3, Tallinn)

Maitsest Maitsesse OÜ

Täistööaeg: E-R 07:00 - 15:00

Tööleasumise aeg on augusti teises pooles.

NB! Võtame ühendust vaid sobilike kandidaatidega.