2023-08-23 14:48:55

Abilaborant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tegeleme toidu mikrobioloogiliste ja keemiliste uuringutega. Ühtlasi pakume erinevaid kvaliteediteenuste pakette, audiitorteenust ja oleme ametlik Hygiena toodete edasimüüja Eestis. Otsime oma väikesesse sõbralikku kollektiivi täiskohaga abilaboranti. Kui oled abivalmis, täpne ja korralik, kui oled numbritega sina peal, Sulle meeldib arvutada, mõõta ja keeta ning Sa ei pelga rutiini oled oodatud kandideerima! Söötmete valmistamine etteantud kogustes vastavalt juhendile Töövahendite puhtuse eest hoolitsemine Kauba pakkimine Muud laboripersonali abistavad tööd Töö ühes vahetuses, enamasti 8.00.-16.30. *oleme tööaja suhtes paindlikud.

Ootused kandidaadile

Kesk- või keskeriharidus
Korrektsus, süsteemsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel;
Hea rutiini taluvus;
Hea eesti keele oskus;
* kasuks tuleb inglise ja/või soome keele oskus
Eelnev laboritöö kogemus tuleb kasuks

Lisainfo

Kui meie kuulutus Sind kõnetas, võid kandideerida ka saates CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga aadressil kontor(at)netfood.fi