2023-08-23 14:48:55

Ärikliendihaldur

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Oleme aasta algusest jõudsalt kasvanud ning otsime oma meeskonda kliendihaldurit ja müügiinimest, kes aitaks ettevõtjatel edukalt Investly faktooringuteenust kasutada. Investly klientideks on ettevõtted Eestist ja Ühendkuningriigist, kel on pikad maksetähtajad (30-120 päeva) oma suurte ostjatega.

Me ei proovi selle tööpakkumisega kõnekeskuste masinlike stsenaariumite mahalugeja kohta üles vuntsida. Investly kliendihaldus dikteerib müüki, turundust, riskihaldust, toote- ning äriarendust. Korduvate tehingutega ärimudeli tõttu on kliendihaldus meie põhitegevus ning kogu meeskonnas kesksel kohal.

Meie eesmärk on saada suurimaks ettevõtete rahastajaks Euroopas ning klienditugi võtab sellel rännakul teejuhi rolli.

Ülesanded:

· Aidata Eesti ja ÜK ettevõtetel Investly faktooringuteenusega liituda
· Nõustada klienti meie teenuse kasutamisel
· Klientide andmete õigsuse kontroll ning riskianalüüsi koostamine
· Arvete õigsuse ja kauba kättesaamise kontrollimine
· Tööprotsesside kaardistamine, analüüs, efektiivistamine ja automatiseerimine
· Klientidelt tagasiside kogumine, töötlemine ning prioritiseerimine
· Tehniliste probleemide tuvastamine ning lahenduste tagasikommunikeerimine kliendile
· Realiseerida Investly meeskonna visioon saamaks Euroopa suurimaks väikeettevõtete rahastajaks

Ootused kandidaadile

· Kliendiga suhtlemise oskus
· Positiivne suhtumine ja pealehakkamine
· Müügi protsessi tundmine (ärikliendile)
· Kõrge stressitaluvus ja võime ennast motiveerida
· Iseseisev töökultuur ja võime teha kaugtööd
· Analüütiline mõtlemine, võime töötada numbritega
· Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
· Väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
· Baas statistika teadmised ja kontoritarkvara tundmine (MS Excel ja PowerPoint, LibreOffice Calc ja Present ning Google Docs

Tuleb kindlasti ka kasuks:
· Müügikogemus
· Raamatupidamiskogemus

· Väljakutsuv töökogemus kiiresti kasvavas riskikapitaliga rahastatud idufirmas
· Kontor Tallinna vanalinna südames Raekoja platsi ääres
· Rahvusvaheline kollektiiv (kontorid Tallinnas ja Londonis)
· Rõõmsad kliendid, kes saavad meie teenuse läbi kiiremini kasvada.
· Võimalus areneda müügiesindaja rolli.
· Kuradile hall argipäev

Palume kandideerijatel esitada avaldus leheküljel- https://investly.workable.com/jobs/289855/ klikates "Apply for this job" !